Zespół


ANNA ÇOBAN

Adwokat, Partner
a.coban@cobanlegal.pl
tel. +48 728 989 211

Mecenas Anna Çoban jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Jest absolwentką studiów stacjonarnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obroniła pracę magisterską nt “Prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej przez cudzoziemców na terytorium Polski” pod kierunkiem dr. Dariusza Szafrańskiego. Ukończyła również Szkołę Prawa Europejskiego i Angielskiego organizowaną przez Cambridge University na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 r. ukończyła Szkołę Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Przed założeniem kancelarii Çoban Legal, zdobywała doświadczenie w kancelariach zajmujących się przede wszystkim obsługą przedsiębiorców polskich i zagranicznych z branży budowlanej, finansowej oraz transportowej. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców- od założenia, poprzez całą obsługę prawną działalności w tym prowadzenie sporów sądowych oraz przekształceń jak również likwidacji i upadłości. Zajmuje się również obsługą klientów indywidualnych w sprawach cywilnych, rodzinnych oraz spadkowych.

Przed założeniem kancelarii Coban Legal, 5 lat współpracowała z Ptak Warsaw Expo, jednym z największych ośrodków targowych w tej części Europy, gdzie od 2019 r. była Dyrektorem Wykonawczym, a następnie Dyrektorem Generalnym. Zdobyła tam unikalną wiedzę i doświadczenie na temat polskiej i międzynarodowej branży targowej i eventowej, którą teraz wykorzystuje w pracy prawnika. Wie, że prawnik ma być przede wszystkim skuteczny i dążyć do osiągnięcia celu biznesowego przez swoich klientów, wskazując rozwiązania, a nie skupiając się na ograniczeniach. Anna Çoban specjalizuje się w negocjowaniu trudnych kontraktów z kontrahentami polskimi, jak i zagranicznymi oraz rozwiązywaniu sytuacji problematycznych. Posługuje się językiem angielskim oraz tureckim, w stopniu średniozaawansowanym językiem hiszpańskim. Jej pasją są podróże przede wszystkim po Bliskim Wschodzie oraz Azji.

İREM ACAR GÜMÜŞ

Adwokat (tur.), Of Counsel
acar@acarlegal.com

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Yeditepe w Stambule w 2007 roku i jest członkiem Izby Adwokackiej w Stambule od 2009 roku. Po ukończeniu studiów pracowała w wiodącej tureckiej kancelarii prawnej, świadcząc usługi doradcze i procesowe dla klientów krajowych i zagranicznych. Zdobyła doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z nieruchomościami, sporach sądowych z zakresu naruszenia umów, prawa spadkowego oraz prawa prywatnego.
Założyła własną kancelarię Acar Legal Consultancy (www.acarlegal.com). Kancelaria obsługuje Stambuł / Turcja i Warszawę / Polska, dokładając wszelkich starań, aby świadczyć usługi prawne klientom krajowym i zagranicznym, zapewniając swoim klientom profesjonalne, efektywne rozwiązania prawne z analitycznym podejściem do swoich klientów w razie potrzeby. Współpracuje również z wielkim sukcesem z Kancelarią Adwokacką Çoban Legal, zapewniając najskuteczniejszą obsługę prawną polskim przedsiębiorcom i osobą prywatnym na terytorium Turcji oraz podmiotom tureckim w Polsce.

Zajmuje się każdą dziedziną prawa prywatnego, koncentruje się głównie na prawie nieruchomości i dąży do rozwiązywania wszelkiego rodzaju sporów lokalnych i międzynarodowych, budowania trwałych i długoterminowych relacji z klientami polskimi i tureckimi, kładąc nacisk na interes klienta.

WIKTORIA PANEK

Associate
w.panek@cobanlegal.pl
tel. +48 510 276 388

Absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obroniła pracę magisterską w Katedrze Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego. W trakcie studiów należała do Koła Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa, z którym organizowała wiele spotkań merytorycznych, w tym ogólnopolską konferencję naukową. Swoją wiedzę pogłębia poprzez uczestnictwo w licznych kursach i warsztatach poświęconych rozległej tematyce z różnych dziedzin prawa, m.in. prawa handlowego, alternatywnych metod rozwiązywania sporów, czy legislacji, oraz poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych organizowanych pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest w trakcie zdobywania doświadczenia w kompleksowej obsłudze prawnej, by w przyszłości dołączyć do „zielonych” i zostać adwokatem.
Miłośniczka estetyki, fotografii i podróży. Do kręgu jej zainteresowań należy psychologia, mediacja oraz design. Posługuje się językiem angielskim.

DARIA DUDEK

Junior Associate
d.dudek@cobanlegal.pl

Absolwentka studiów stacjonarnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również Szkołę Kultury i Prawa Japońskiego organizowaną we współpracy z Kobe University na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2018 r. Rok później ukończyła program Chinese Law Taught in English w ramach China-EU School of Law organizowany na China University of Political Science and Law w Pekinie. Obecnie uczestniczka programu LL.M. o nazwie International Master of Chinese Law (IMCL), który jest prowadzony na China University of Political Science and Law w Pekinie. Stypendystka CSC Scholarship w roku akademickim 2019-2020 oraz 2020-2021.
Do jej zainteresowań prawnych należy prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne oraz alternatywne metody rozwiązywania sporów. W trakcie studiów rozwijała swoje umiejętności i zainteresowania na różnych polach, m. in. poprzez zaangażowanie w działalność Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa, udział w licznych konferencjach oraz warsztatach organizowanych na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także organizację ogólnopolskiej konferencji w ramach działalności koła naukowego.

W wolnych chwilach zajmuje się podróżami, fotografią, nauką języków obcych oraz kulturą Wschodu. Posługuje się językiem angielskim.Posiada certyfikat znajomości języka chińskiego na poziomie HSK3 i aktywnie pracuje nad swoimi umiejętnościami językowymi przygotowując się do kolejnych egzaminów z języka chińskiego.